Kaared

Kaared

 
Video

Stardikaared on head abimehed spordiürituste läbiviimisel: esiteks saab sellega ära märkida algus- ja/või lõppjoone ja teiseks on sellega ideaalne reklaamida kas ennast või oma toodet. Minimaalne vaev maksimaalse tulemuse eest.

Seejuures on kaare püstitamine väga lihtne ja mugav: pistad pistiku stepslisse ja mõne minuti pärast püsti ta ongi. Kokkupanemine on sama lihtne: võtad pistiku stepslist välja ja pakid kaare ära.

Kaarele saab kas püsivalt printida logosid, pilte ja reklaamtekste või takjapaeltega ajutiselt kinnitada reklaambannereid. Viimase puhul saad kaari aina uuesti kasutada erinevatel üritustel ja erinevate tekstidega.

Ja nagu ikka: only sky is the limit...

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 

loading...

Poolkaared

 
Video

Nii nagu suured kaared, on ka poolkaared head abimehed spordiürituste läbiviimisel ning ideaalsed reklaamipinnad. Neid kasutatakse tavaliselt kui stardikoridor on väga suur või vastupidi väike, ja suure kaare kasutamine on keeruline. Algselt olid poolkaared mõeldud distantsi vahefiniśite märkimiseks.

Püstitamine ja kokkupanemine on samuti lihtne: pistik stepslisse ja mõni minut oote-aega. Pakkimiseks tõmba aga stepslist välja ja paki ära. 

Kaarele saab kas püsivalt printida logosid, pilte ja reklaamtekste või takjapaeltega ajutiselt kinnitada reklaambannereid. Viimase puhul saad poolkaari aina uuesti kasutada erinevatel üritustel ja erinevate tekstidega. Takjapaeltega on väga hea kinnitada ka distantsi või sponsori logosid.

Tule räägi meile, mis värvi ja kui suurt otsid, teeme ära!

 

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 

loading...