Lipud

Rannalipud

 
Video

Olenemata ilmast ja kohast on rannalipud suurepärased reklaamivahendid. Meie valikus olevad 2,2 - 4,8 meetrised lipud tagavad hea nähtavuse nii sise- kui ka väliruumides. Teeme oma lipud kvaliteetsest lipukangast ning trükime digitrükis. Lipuga on kaasas kangast kandekott, milles on oma koht mastile, jalale kui ka lipule endale.

Vastavalt pinnasele saate valida kas ristjala või nn kruvijala. Viimane on maasse kruvitav, mis tagab lipu püsti seismise ka liival, lumes ja murul. Natuke tuulisema ilma tarvis saate kaasa osta ka lisaraskuse.

Et saaksime teile teha pakkumise, palume teil saata järgmine info:

  • lipu tüüp (vastavalt all olevale tabelile)
  • kogus

Lipu trükime vastavalt teie soovidele, hinda kujundus ei mõjuta. Nagu piltidelt näha, saab trükkida kõike .

 

Rannalipp (R)
Surfilipp (T)
Blokklipp (B)
Rannalipp Tuulelipp Rannalipp Blokk
     
     
Mõõdud meetrites      
Lipp
H
X
Y
näidis Lipu mõõtude arvestamine
 
R-430
4,3
3
0,85
Rannalipud
R-310
3,1
2,6
0,85
 
R-220
2,2
1,8
0,85 
 
         
T-480
4,8
3,8
0,80
 Rannalipud
T-350
3,5 2,9
0,75
 
T-250 2,5 1,8  0,70  
         
B-450
4,5 3,8
0,73
Reklaamlipud
B-340 3,4 2,8 0,73  
B-230
2,3 1,8
0,73
 
           

Komplekti kuulub:

Prinditud lipp - 115g/m2

Lipuvarras - valmistatud alumiiniumist ja ülemine painduv osa fiibrist
Lipualus - vastavalt soovile: maasse keeratav spindel; ristjalg, kroomitud metallhark; autoalus
Kandekott - mugav lipu transportimiseks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 

loading...

Lipumast 7 m

 
Video

Teisaldatav lipumast, mis on kasutamiseks nii sise- kui välitingimustes. Talvel soovitame kasutada ainult +1 kraadidega või siseruumides, et vältida vee jäätumist.

Lipumasti saab vastavalt vajadusele reguleerida 4m-7m kõrguseks.  Suurema tuulega tagab stabiilsuse vee või liivaga täidetav lipualus. (Valikus on neljast väiksemast ja ühest suurest paagist koosnev alus.) Lipumast on valmistatud vastupidavast anodeeritud alumiiniumist, mis tagab toote pikaajalise kasutamise.  Tänu unikaalsele konstruktsioonile on lipp alati nähtav, sõltumata tuulest.

7m lipu standardmõõt 120 x 530cm

Lipumasti hind 199 € + km

Lipumastile lisandub lipu hind

 

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 
loading...

Seljalipud

 
Video

Väga efektne ning mugav lahendus kõikvõimalikel üritustel. Ideaalne kasutamiseks toodete või flaierite jagamisel, kus lipp teeb reklaamitööd ning paistab silma juba kaugelt. Jagatavaid tootenäidiseid/voldikuid saab hoida samas kotis. Tugeva seljatoe ning pehmendustega, nii et koormus jaotub ühtlaselt ega väsita selga.

Lipu standardmõõt 62 x 116 cm

NB! Reklaamimaksuvaba.

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 
loading...

Autolipud

 
Video

Huvitav ja atraktiivne lahendus näiteks firma autodele. Sobib ideaalselt kasutamiseks mõne ürituse raames. Lipp kinnitatakse ukseklaasi vahele. Standardsuurus on 40 x 30 cm.

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 
loading...

Mastilipud

 
Video

Valmistame vastavalt Teie soovidele erinevaid mastilippe. Võimalik on teha väga erineva mõõdu ja kujundusega lippe.

Soovitatavad lipu suurused vastavalt masti pikkusele:

6 m mastile lipu mõõdud 105 x 165 cm

7 m mastile lipu mõõdud 115 x 180 cm

8 m mastile lipu mõõdud 135 x 212 cm

9 m mastile lipu mõõdud 150 x 236 cm

10 m mastile lipu mõõdud 165 x 259 cm

Lipud on valmistatud lipukangale digitrükis ja sisaldavad vajalikke kinnitusi.

 

 

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 
loading...

Eelmine Eelmine   Galerii ülevaade Eelmine  Järgmine Järgmine

Surfilipp 4,8m


Surfilipp 4,8m
Surfilipp TM 4,8m kõrge soovitud kujundusega
surfilipp, tuulelipp, tuulelipud, lipp, lipud, rannalipp, rannalipud, blokklipp, blokklipud, logolipud, kujundusega lipud

3D kleebised 7 meetrine lipumast A-stend a1 välistend raskuspaagiga autokleebis autoreklaam brośüürid decotex degusteerimislaud digiprint double star telk EASY LAUD Easy Wall embleemid esitlusseinad esitlustarvikud evolution laud fassaadisildid flaierid garderoobinumbrid graveeritud sildid helkur helkurid helkurvest hoiatussildid hop up laud joogipudelid jurta telk kaelapaelad kahepoolsed esitlusseinad kalender kingiagentuur klaasialused kleebised kleepsud konverentsilauad kott-toolid kummimatt kõlarite reklaambänner lauarääkijad lehvikud lipud logoga pastakad logoga rätikud logokruusid logomatid logoriided logovaip magnetkaardid majasildid menüüd messilaud mobiilikott mullikleepsud muud logotooted muud trükitooted Mälupulgad ohutuslint oma logoga rätik paberkottide trükk Pakketeip parkimiskell plakatid poolkaared pop up reklaamseinad popup telgid postrid pvc bänner pvc silt põrandakleebis rannalipud reklaam telgile reklaambänner reklaambännerid reklaamkingitused reklaamlipud reklaampall reklaamplakatid reklaamseinad reklaamstendid välja reklaamtelgid reklaamvaip rinnasildid rippuv bänner roll up salvrätikud trükiga seina bänner seinakleebised seljalipud sildid soft bänner STAR TELK stardikaared SUPERPAKKUMINE taustaseinad TEKSTIIL teleskoopstend telgid telk igaks sündmuseks tootekoopiad treiler truss reklaamsein trükitooted trükk telgile turvavärava ümbris Tuulepoisid tähelepanuäratajad täispuhutav reklaam täispuhutav telk tänavasildid uksesildid vihmavarjud visiitkaardid välireklaamstend Välistend välistend stand õhupall õhupallid ümbrikud x banner x bänner big