Logotooted

Logotooted

 
Video

Kui Sa äkki ei leidnud meie lehelt just Sinule huvipakkuvat toodet, ära veel mine! Anna meile teada, mida otsid ning koos leiame kindlasti selle õige toote.

Lisaks eelnevalt nähtule, pakume muuhulgas ka järgmisi logotooteid:

Tule küsi lisa...

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 

loading...

Piirdelint

 
Video

Piirdelinti kasutatakse alade tähistamiseks ja piiramiseks. Nt firmaüritused, jooksuvõistlused, töökoha ohutuse tagamiseks, teetöömärgistustel jne. Samas on piirdelint ka suurepärane vahend reklaamida oma firmat, üritust või brändi.

Pakume järgmiste omadustega piirdelinte:

Piirdelindi laius: 50mm, 75mm, 100mm, 150mm, 200mm

Piirdelindi paksus: 35, 50, 80, 100 mic

Rullis: 250m, 500m

Et saaksime teha teile pakkumise, palun teil edastada järgmine info: kujundus, kogus km, laius

Miinimumkogus: al. 6 rulli. Küsi lisa.

Tarneaeg: 3-4 nädalat

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 
loading...

Pakketeip

 
Video

Reklaami ennast kasutades oma ettevõtte logodega pakketeipi! Silmatorkav reklaam ilma suurema vaevata ning lisakuludeta.

Pakketeibi laius: tav. 50mm, 75mm

Rullis: tav. 66m

Pakketeibi paksus: 25, 28, 32mic

Et saaksime teile teha hinnapakkumise, palun teil edastada järgmine info: kujundus, rullide kogus, laius

Miinimumkogus: 36 rulli. Küsi lisa.

 

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 
loading...

Kaelapaelad

 
Video

Uusima tootena pakume nüüd ka logoga kaelapaelasid. Vastavalt soovile trükime paelale ühe- või kahepoolsena teie soovitud tekstid, logod või slogani.

Valikus on järgmiste laiustega paelad: 10mm, 15mm, 20mm, 25mm ja 30mm

Minimumkogus trükitud kaelapaeltele on 50tk

Hinnapakkumise jaoks palun edastage meile järgnev info: kogus, laius, välimus, kinnitus

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 
loading...

Logoga Rätikud

 
Video

Populaarseimad valikus olevad saunalinade suurused:

  • 30x50cm
  • 70x140cm
  • 100x150cm
  • 70x180cm

Teisi mõõte küsige julgelt!

Pakume kolme erineva lahendusega rätikuid:

  1. Sissekootud logoga rätikud: rätikud teeme tellimuse peale, suurus ning välimus vastavalt soovile. Parim tulemus jääb siiski kahte lõnga kasutades. Minimumkogus on 100tk. Tootmisaeg: 3-4 nädalat
  2. Tikitud logoga rätikud: logo tikime juba valmis rätikule. Rätikutel on standardsuurused. Logo tikime vastavalt soovile. Miinimumkogus 10tk. Tootmisaeg ca 2-3 nädalat.
  3. Prinditud rätikud: rätikud teeme tellimuse peale. Trükk on ühel pool rätikut. Tootmisaeg ca 5-7 nädalat.

Hinnapakkumise jaoks palun edastage meile järgnev info: mõõt, kogus, kujundus, grammkaal

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 
loading...

Mälupulgad

 
Video

Et vajalikud andmed ning failid alati kaasas oleksid, tõime oma tootevalikusse ka mälupulgad. Valikus on erineva mahu (1-32GB) ning kujuga mälupulkasid.

Erinevate mudelite ning hindadega saate tutvuda kataloogis. Antud hinnad trükki ei sisalda.

Hinnapakkumise jaoks, palun saatke meile järgnev info: mudel, kogus, maht (1-32GB) ning kujundus

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 
loading...

Lehvikud

 
Video

Meil on valikus nüüd ka lai valik erinevaid lehvikuid! Täiuslikult eksklusiivne ning täiesti ainulaadne kingitus klientidele, koostööpartneritele ning sõpradele.

Lehvikutele on võimalik trükkida kangale, käepidemele või mõlemale. Nii nagu saab trükkida erinevaid kujundusi kangale, on ka käepidemeid erinevaid värve.

Olenevalt tähtajast ning eelarvest saame teile pakkuda erinevaid variante. Olenevalt mudelist, kehtivad erinevad tähtajad ning miiniumkogused. Seega hinnapäringut tehes, ootame teilt järgnevat infot: kogus, käepideme tüüp (plastik või puit) ning kujunudussoov/logo. Hea kui mainite ka tähtaja, et teame arvestada.

 

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 
loading...

Eelmine Eelmine   Galerii ülevaade Eelmine  Järgmine Järgmine

Graveeringuga joogipudel


Graveeringuga joogipudel
Plastikust joogipudelile saab ka graveerida nimesid, logosid
joogipudel, joogipudelid, graveeringuga jogipudel, embleem, embleemid, logo vihmavari, logoga vihmavari, vihmavari logoga, logokruus, logotass, tass logoga, firmatass, firmakruus, muud logotooted, logotoode, logotooted

3D kleebised 7 meetrine lipumast A-stend a1 välistend raskuspaagiga autokleebis autoreklaam brośüürid decotex degusteerimislaud digiprint double star telk EASY LAUD Easy Wall embleemid esitlusseinad esitlustarvikud evolution laud fassaadisildid flaierid garderoobinumbrid graveeritud sildid helkur helkurid helkurvest hoiatussildid hop up laud joogipudelid jurta telk kaelapaelad kahepoolsed esitlusseinad kalender kingiagentuur klaasialused kleebised kleepsud konverentsilauad kott-toolid kummimatt kõlarite reklaambänner lauarääkijad lehvikud lipud logoga pastakad logoga rätikud logokruusid logomatid logoriided logovaip magnetkaardid majasildid menüüd messilaud mobiilikott mullikleepsud muud logotooted muud trükitooted Mälupulgad ohutuslint oma logoga rätik paberkottide trükk Pakketeip parkimiskell plakatid poolkaared pop up reklaamseinad popup telgid postrid pvc bänner pvc silt põrandakleebis rannalipud reklaam telgile reklaambänner reklaambännerid reklaamkingitused reklaamlipud reklaampall reklaamplakatid reklaamseinad reklaamstendid välja reklaamtelgid reklaamvaip rinnasildid rippuv bänner roll up salvrätikud trükiga seina bänner seinakleebised seljalipud sildid soft bänner STAR TELK stardikaared SUPERPAKKUMINE taustaseinad TEKSTIIL teleskoopstend telgid telk igaks sündmuseks tootekoopiad treiler truss reklaamsein trükitooted trükk telgile turvavärava ümbris Tuulepoisid tähelepanuäratajad täispuhutav reklaam täispuhutav telk tänavasildid uksesildid vihmavarjud visiitkaardid välireklaamstend Välistend välistend stand õhupall õhupallid ümbrikud x banner x bänner big