Tooted rendiks

Pop Up telk

 
Video

Pop Up telk on liigendraamiga telk, mida saab kiiresti ja lihtsalt üles seada. Tänu oma kompaktsusele on telki kerge transportida ja ladustada.

Pop Up telkidest saad rohkem lugeda siit.

Rendiks on punane 3x4,5 m popup telk

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 

loading...

Täispuhutav telk

 
Video

Täispuhutavaid reklaamtelke kasutatakse erinevatel müügi- ja promoüritustel. Telke on võimalik toota väga erineva kujulisi ja erineva trükiga. Telgi ülesseadmine on imelihtne, pistad pistiku kontakti ja mõne minuti pärast ta püsti ongi.

Lisainformatsiooni täispuhutavate telkide kohta saad lugeda siit.

Hetkel on rendiks pakkuda järgmist täispuhutavat telki: 10x10 punane

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 
loading...

Lipumast 7 m

 
Video

Lihtsasti teisaldatav lipumast, kasutamiseks nii sise- kui välitingimustes. Reguleeritav lipumasti kõrgus kuni 7 meetrit. Suurema tuulega tagab stabiilsuse vee või liivaga täidetav lipualus. Lipumast on valmistatud vastupidavast anodeeritud alumiiniumist, mis tagab toote pikaajalise kasutamise. Lipumasti on lihtne paigaldada, transportimise teeb lihtsaks transpordikotid,  nii mastile kui mastialusele. Tänu unikaalsele konstruktsioonile on lipp alati nähtav, sõltumata tuulest.

Lipu standardmõõt on 100 x 530 cm.

Kui soovite lisainformatsiooni või soovite osta, saate seda teha siin.

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 
loading...

Tuulemehike

 
Video

Vahel on soov ennast eksponeerida ühekordselt ja suurelt mõne ürituse raames, kuid ainult selle ühe korra tarvis ei ole mõtet tellida spetsiaalset "tähelepanuäratajat". Just selliste puhkude jaoks rendime meie välja tuulepoisse.

Valikus on järgmised tooted:

2-jalgsed: punane, kollane, lilla (dna-kirjadega) ja valge sinise pluusiga

Üks kahejalgne tuulepoiss seisab käte peal (värvid: sinised püksid, punane pluus, valged käed + nägu)

1-jalgsed: punane, kollane ja kollane punaste varrukatega (viimasel on soodus-kiri kõhu peal)

Võimalus on rentida ka 6 meetrist tuule-haamrit ja 4 jalaga erinevat värvi jalgadega tuulekat.

 

Kui soovite osta tuulepoisi, saate seda teha siin.

 

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 
loading...

Reklaamipall

 
Video

Ideaalne väljund neile, kes tahavad eristuda. Firma logo või sümboolika on võimalik trükkida pallile või paigaldada bännerina. Reklaampalle on võimalik toota erinevates suurustes ja kujudega vastavalt soovile. Kui tavareklaamid on nähtavad ühes küljest, siis pall on nähtav igast küljest lisaks ka katuselt.

Lisainformatsiooni ning tellimuse vormi leiate siit.

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 
loading...

Reklaamsein

 
Video

Täispuhutav reklaamsein on parim kasutamiseks väli- ja spordiüritustel taustana, näiteks autasustamistseremooniatel. Sellel on lihtne vahetada tausta, (sponsorite reklaamid) kui tegemist on erinevate võistlussarjade ja/või erinevate sponsoritega. Kui suure reklaamseina valmistamine on kulukas ja selle üles- ja mahaseadmine võtavad palju aega ning pärast pole konstruktsiooniga midagi teha, siis on just täispuhutav sein parim lahendus: lihtne paigaldada, kokku pakkida ja transportida.

Mõõdud: 8000 x 4800

Graafika mõõt: 5870 x 2550

Lisainformatsiooni ning infot teist tüüpi reklaamseinte kohta leiate siit.

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 
loading...

Reklaamtruss

 
Video

Kergesti paigaldatav ja planeeritav esitlemistarvik kauplustesse, messidele, koolidesse jne. Oma kerge konstruktsiooni tõttu on trussi väga hõlbus ümber paigutada ja paigaldada vastavalt vajadusele.

Truss reklaamsein on kergkonstruktsioon, mis on tehtud komposiitmaterjalist (alumiinium ja plastik). 10x10cm sõrestikmoodulid võimaldavad ehitada erineva suuruse ja kujuga reklaamseinu. Oma kerguse tõttu, sobib truss kasutamiseks peamiselt siseruumidesse, kuna tugevam tuul võib seina pikali lennutada.

Põhiline: truss reklaamseina paigaldamiseks ei ole vaja eraldi tööriistu ega ka erilisi oskusi.

Hõlpsasti püstitatav ja soodne graafika vahetus. Truss on aina uuesti kasutatav, graafika on aina uuesti vahetatav vastavalt üritusele.

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 
loading...

3D kleebised 7 meetrine lipumast A-stend a1 välistend raskuspaagiga autokleebis autoreklaam brośüürid decotex degusteerimislaud digiprint double star telk EASY LAUD Easy Wall embleemid esitlusseinad esitlustarvikud evolution laud fassaadisildid flaierid garderoobinumbrid graveeritud sildid helkur helkurid helkurvest hoiatussildid hop up laud joogipudelid jurta telk kaelapaelad kahepoolsed esitlusseinad kalender kingiagentuur klaasialused kleebised kleepsud konverentsilauad kott-toolid kummimatt kõlarite reklaambänner lauarääkijad lehvikud lipud logoga pastakad logoga rätikud logokruusid logomatid logoriided logovaip magnetkaardid majasildid menüüd messilaud mobiilikott mullikleepsud muud logotooted muud trükitooted Mälupulgad ohutuslint oma logoga rätik paberkottide trükk Pakketeip parkimiskell plakatid poolkaared pop up reklaamseinad popup telgid postrid pvc bänner pvc silt põrandakleebis rannalipud reklaam telgile reklaambänner reklaambännerid reklaamkingitused reklaamlipud reklaampall reklaamplakatid reklaamseinad reklaamstendid välja reklaamtelgid reklaamvaip rinnasildid rippuv bänner roll up salvrätikud trükiga seina bänner seinakleebised seljalipud sildid soft bänner STAR TELK stardikaared SUPERPAKKUMINE taustaseinad TEKSTIIL teleskoopstend telgid telk igaks sündmuseks tootekoopiad treiler truss reklaamsein trükitooted trükk telgile turvavärava ümbris Tuulepoisid tähelepanuäratajad täispuhutav reklaam täispuhutav telk tänavasildid uksesildid vihmavarjud visiitkaardid välireklaamstend Välistend välistend stand õhupall õhupallid ümbrikud x banner x bänner big